2014

Kamila Tetera zajęła II miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w Szkole Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu

 

Powiatowy Konkurs Historyczno-Sportowy ‚Baw się historią – Kołobrzeg – moje miasto” – II miejsce dla Kajetana Maląga

 

I powiatowy konkurs czytania ze zrozumieniem „Czytam, wiem, rozumiem” dla klas trzecich w Szkole Podstawowej nr 8

Konert Maciej– kl. II b- II miejsce

Śnioszek Nicole- kl. II b– III miejsce

Na II Wielobojowych Pływackich Mistrzostwach w Ustroniu Morskim nasi absolwenci zajęli czołowe miejsca:

– Wiktoria Piotrowska kategorii wiekowej 2004  na 50m stylem grzbietowym zdobyła trzecie miejsce (0:46.54);

– Natalia Wiatrzyk w kategorii 11–latków zdobyła drugie miejsce w stylu klasycznym (0:48.83);

– Gaja Sobocińska w kategorii 11–latków zdobyła pierwsze miejsce miejsce w stylu klasycznym 0:37.16)

http://www.e-kg.pl/sport/sport/inne-dyscypliny/14701-modzi-pywacy-w-ustroniu-morskim.html

 

2013

Oskar Krupitowicz zajął 3 miejsce w Pucharze Bałtyku w Zapasach Wolnych w Białogardzie

Wojciech Sabała zajął 5 miejsce w Pucharze Bałtyku w Zapasach Wolnych w Białogardzie

I miejsce dla Oskara Krupitowicza podczas I Pucharu Wybrzeża Dzieci w Zapasach w stylu wolnym.

http://sftkolobrzeg.pl/wyniki-zawodnikow-i-zawodniczek-naszego-klubu-podczas-i-pucharu-wybrzeza-dzieci-w-zapasach-w-stylu-wolnym/

 

Zuzanna Haberka została laureatką Powiatowego Konkursu Plastycznego „Świąteczny Kołobrzeg”

 

I miejsce dla Borysa Waszkowskiego w matematycznym konkursie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 „ Matematyczne spojrzenie na święta”

http://www.sp4.kolobrzeg.pl/index.php?name=News&file=article&sid=1072

 

 

Sukcesy naszych absolwentów w Szkolnym Konkursie Układania Puzzli:

II miejsce w klasach I – Justyna Kędziora, Piotr Król

III miejsce w klasach II  – Zuzanna Kazaryn

http://www.sp4.kolobrzeg.pl/index.php?name=News&file=article&sid=1030

Czołowe miejsca w Lidze Miast w Myśliborzu:

  • w kategorii 10 – latków
    • 100 m stylem dowolnym
      2 miejsce Gaja Sobocińska – 1:25.42
    • 100m stylem klasycznym
      2 miejsce Gabriela Ławrynowicz – 1:44.92
      3 miejsce Natalia Wiatrzyk – 1:47.36

 

Wiktor Szafrański uczestniczył w zawodach pływacki „Forstpokal” w Eberswaldzie, gdzie zajął IV miejsce stylem grzbietowym

http://www.e-kg.pl/sport/sport/inne-dyscypliny/14085-qforstpokalq-w-eberswaldzie.html

 

Oliwia Świtlicka otrzymała tytuł laureata w konkursie wokalno – recytatorskim „Artystyczna jesień” w Klubie Centrum Szkolenia Sił Powietrznych

http://www.cssp.sp.mil.pl/aktualnosci/767-artystyczna-jesie-w-klubie-centrum-szkolenia-si-powietrznych

 

Absolwent Naszego przedszkola, Wojciech Sabała, 26 kwietnia 2013 zajął III miejsce w MIędzyszkolnym Konkursie „Omnibus 2013”
Gratulacje

 

Sukces Gai Sobocińskiej w zawodach pływackich Ligi Miast w Koszalinie
http://informacje.kolobrzeg.pl/sport/item/2929-liga-miast-kola%C5%84czyk-tserennadmid-soboci%C5%84ska-i-reszta

Złoty medal Gai Sobocińskiej na  V Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu
http://www.e-kg.pl/sport/sport/inne-dyscypliny/12287-v-otwarte-mistrzostwa-koobrzegu.html

Srebrny medal dla Gabrieli Ławrynowicz na V Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu
http://www.e-kg.pl/sport/sport/inne-dyscypliny/12287-v-otwarte-mistrzostwa-koobrzegu.html

Brąz Gai na zawodach Ligi Miast w Sczecinie
http://e-kg.pl/news/4-wydarzenia/11361-medale-koobrzean-na-lidze-miast.html

 

Ogromny sukces w Polsce Bartka Okonia

 http://miasto.kolobrzeg.eu/szkoly-i-przedszkola/1427-ogromny-sukces-w-polsce-bartka-okonia

 

2012

 

Janczarczyk Piotr

Energa Basket Cup – Igrzyska Młodzieży Szkolnej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców III miejsce

http://91-237-52-25.greendata.pl/sport/sport/koszykowka/9901-koszykarze-z-czworki-trzeci-w-kraju-.html

Przewodniczący Samorządu Szkolnego na rok 2012/2013

http://www.sp4.kolobrzeg.pl/index.php?module=subjects&func=viewpage&pageid=36

Matematyka innego wymiaru Turniej ogólnopolski I miejsce w powiecie

Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na morzu 2012” w kategorii „Wiedza o Pomorzu Zachodnim” 5 miejsce

 

Klaudia Mieńciuk

W czwartek 10.09.2012 r. w Stargardzie Szczecińskim odbył się Finał Wojewódzki Orlik Basketmanii.

Organizatorem imprezy była Fundacja Koszykówka Polska na zlecenie Ministra Sportu i Turystyki. wicemistrzostwo województwa

http://www.gimnazjum3.info/index.php?option=com_content&view=article&id=88&Itemid=123

 

Michał Klejny

XII edycji Powiatowego Konkursu Historycznego ” Kołobrzeg- moja mała Ojczyzna” I miejsce

http://www.muzeum.kolobrzeg.pl/index.php?option=com_content&view=section&id=3&layout=blog&Itemid=24

 

Konkurs Historyczny ogólnopolski „Losy żołnierza i dzieje orężą polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego” laureat

Regionalny Konkurs Mitologiczny „W świecie starożytnych Greków i Rzymian” 2 miejsce

 

Jakub Książek

11 lutego 2012 II edycja Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego w Pływaniu

200m st. Motylkowy II miejsce

100m st. Dowolny III miejsce

http://www.sport.kolobrzeg.pl/kat-komunikaty/88-grand-prix

 

Paula Hen

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Wiosenny Kołobrzeg” I miejsce

Konkurs Sudoku IV miejsce

Mistrzostwa Kołobrzegu w Indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt szkół podstawowowych II miejsce

 

Włodarczyk Dawid

Od 18 do 21 maja w Łazach (woj. Zachodniopomorskie) rozegrały się Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w szachach

Drużynowo 14 miejsce

Indywidualnie 7 punktów na 3 szachownicy

http://takze.pl/index.php/informacje-sportowe/674-kolobrzezanie-na-mistrzostwach-polski-szkol-podstawowych

Energa Basket Cup – Igrzyska Młodzieży Szkolnej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców III miejsce

 

Kacper Haberka

Liga zachodniopomorska młodzików I miejsce

http://zozkosz.com.pl/pliki/wgid/11-12/komunikaty/Komunikat_koncowy_mlodzikow_2011-2012.pdf

 

Natalia Szelinger

Ogólnopolski Dziecięco – Młodzieżowy Festiwal Piosenki „O Bursztynową Nutkę”. Wyróżnienie

http://www.kultura.trzebiatow.pl/index.php/pl/component/content/article/368-festiwal-q-o-bursztynow-nutkq.html

Festiwal Piosenki Szantowej i Marynistycznej I miejsce

XIV Międzynarodowym Festiwalu „Veszpremskie Igrzyska II miejsce w kategorii solistek

 

Marta Pniewska

Międzygimnazjalna Olimpiada z Języka Niemieckiego. IV miejsce

http://www.jedynkagim.pl/

17. edycja ogólnopolskiego konkursu mediów szkolnych II miejsce . Marta jest w zespole redakcyjnym

http://www.gim1biblioteka.republika.pl/kolo_dziennikarskie.html

 

Gaja Sobocińska

IV OTWARTE MISTRZOSTWA KOŁOBRZEGU

Kołobrzeg, 14. – 15.4.2012

25m grzbietowy II miejsce

25m klasyczny III miejsce

50m grzbietowy III miejsce

 

Mateusz Jasiński

Amberia Cup- Rodzinny Turniej Trójek Piłkarskich 4.07 2012r.: II miejsce

http://www.orlik.grzybowo.pl/wydazenia/83-amberia-cup-zapraszamy-

 

Wojciech Sabała

10 marca 2012 roku Świnoujście Puchar Polski w Grapplingu II miejsce

 

 


Szkoła Podstawowa nr 4

 Kosakowska Kinga

IV Turniej Mini SukcesCup IV miejsce http://www.sukcescup.pl/

2010/11

Konkurs Szkolny „Kołobrzeg – moje miasto” I miejsce

Konkurs recytatorski „Ptaki , ptaszki ,ptaszęta polne”wyróżnienie

I Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg I miejsce

www.sp4.kolobrzeg.pl/index.php?name=CmodsDownload 

Matematyczny Kangurek bardzo dobry wynik,

Turniej Masters Tenisa Ziemnego dla dzieci do lat 10 – II miejsce,

II Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg – II miejsce,

Janczarczyk Piotr

2009

konkurs Kangurek: – wynik bardzo dobry http://www.kolobrzeg24.pl/Wiadomosci/Aktualnosci/konkursy-matematyczne-qkangur-i-kangurekq.html

II Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ‚Świetlik’ wyróżnienie http://www.kolobrzeg24.pl/Wiadomosci/Aktualnosci/ii-ogolnopolski-konkurs-nauk-przyrodniczych-qwietlikq.html

Konkurs  Języka Angielskiego klas III – II miejsce

                   Mistrz Ortografii Kl. III – II miejsce

                   http://www.wdq.home.pl/sp4/index.php?name=News&file=article&sid=163&theme=Printer

2010/11

Uczeń wzorowy w klasie IV średnia 4,90

 

Klaudia Mieńciuk

2010/11

Mistrzostwa Kołobrzegu w indywidualnym trójboju LA – I miejsce

Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w indywidualnym trójboju lekkoatletycznym dziewcząt szkół podstawowych – IMS 2010/2011 – I miejsce

Półfinał Mistrzostw Województwa w mini koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej V miejsce w województwie dla SP nr 4

http://www.sp4.kolobrzeg.pl/index.php?name=News&file=article&sid=428

 

Andrzej Burda

 

Ogólnopolski Konkurs „Młodzież na Morzu” – II miejsce http://www.sp4.kolobrzeg.pl/index.php?name=News&file=article&sid=443&theme=Printer

 

Michał Klejny

2011

IX edycję konkursu literackiego „Moja mała Ojczyzna – jestem jej częścią” Proza:
I miejsce: Legenda o kamiennym żółwiu

http://www.ustronie-morskie.pl/-dzien-niepodleglosci–w-zs-ustronie-morskie,1058,l1.html

 

11 edycja Powiatowego Konkursu Historycznego ” Kołobrzeg – moja mała ojczyzna” III miejsce

http://www.muzeum.kolobrzeg.pl/index.php?option=com_content&view=section&id=3&layout=blog&Itemid=24

 

IV edycja międzyszkolnego konkursu historycznego

„Wokół Józefa Wybickiego i Hymnu Polskiego” wyróżnienie

 

XXVII Międzynarodowym Konkursie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej Słupsk 2011- wyróżnienie „Baśń o dwóch garncarzach i zaczarowanej glinie”

http://miasto.kolobrzeg.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=1638:literacki-sukces-w-midzynarodowym-konkursie&catid=1:kultura-imprezy&Itemid=55

 

II edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Wiersz z humorem” I miejsce

 

Jakub Książek

2010

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Młodzików 12 lat  I miejsce

http://e-kg.pl/sport-news/4184-mistrz-polski-z-koobrzegu.html

 

Finał Mistrzostw Województwa w mini koszykówce chłopców

 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej I miejsce w województwie dla SP nr 4

 

Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego w Pływaniu 12-sto i 13-latków w Szczecinie – 2. miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym (wynik 30,61)

 

Finał Mistrzostw Polski w mini koszykówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w kraju dla SP nr 4

 

X jubileuszowy Miting Pływacki Urodziny Pana Rysia – Koszalin.

I m-ce na 50 m stylem dowolnym

I m-ce na 100 m stylem zmiennym

I m-ce na100 m stylem motylkowym

II m-ce na dystansie 100 m stylem klasycznym

 

Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego w pływaniu roczników 1998 i 1999 sezonu 2010/2011. I m-ce na dystansie 100 m stylem motylkowym I m-ce na dystansie 100 m stylem zmiennym

 

Ogólnopolski Miting Pływacki Laguna Cup’10 w Gryfinie

 I m-ce na dystansie 100 m stylem dowolnym

I m-ce na dystansie 100 m stylem motylkowym

 

Paula Hen

 

VI Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora ZS nr 2 w Kołobrzegu.

I m-ce – 50 m styl grzbietowy

II m-ce – 25 m styl motylkowy

 

Półfinał Mistrzostw Województwa w mini koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży

Szkolnej V miejsce w województwie dla SP nr 4

 

Włodarczyk Dawid

 

Finał Mistrzostw Województwa w mini koszykówce chłopców

 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej I miejsce w województwie dla SP nr 4

 

Mistrz Województwa Zachodniopomorskiego Przedszkolaków Koszalin 14.04. 2007 r

Najlepszy zawodnik Grand Prix Przedszkole Kołobrzeg maj 2007 r

Mistrz Koszalina w szachach szybkich kwiecień 2007 Koszalin

4 miejsce Mistrzostw Międzywojewódzkich Piła 2008 r

6 miejsce Otwartych Mistrzostw Niemiec do lat 8 Sebnitz 2008 r

Brązowy Finalista IMS w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców Gryfino 17.12.2008 r

http://www.solny.gmina.kolobrzeg.pl/index.php/medalici/dawidwlodarczyk

 

Finał Wojewódzki IMS w Szachach Drużynowych  złoty medal dla SP nr 4 w klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Włodarczyk Dawid

 

Barbórkowym Turnieju w Katowicach Międzynarodowy Turniej Koszykarski IV miejsce Zawodnik wyróżniony w kołobrzeskim zespole : Włodarczyk Dawid  http://www.e-kg.pl/sport-news/8494-kotwica-4-w-midzynarodowym-turnieju.html

 

Kacper Haberka

2011

IV edycja międzyszkolnego konkursu historycznego „Wokół Józefa Wybickiego i Hymnu Polskiego”

wyróżnienie

 

Finał Mistrzostw Województwa w mini koszykówce chłopców

 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej I miejsce w województwie dla SP nr 4

 

Finał Mistrzostw Polski w mini koszykówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w kraju dla SP nr 4

http://olimpijskaenerga.pl/index.php?dzial=wynik&id=317

 

Wiktor Polanowski

2011

Finał Mistrzostw Województwa w mini koszykówce chłopców

 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej I miejsce w województwie dla SP nr 4

 

Finał Mistrzostw Polski w mini koszykówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce w kraju dla SP nr 4

http://olimpijskaenerga.pl/index.php?dzial=wynik&id=317

 

Julia Hynda

 

Konkurs Recytatorski „Ptaki ,ptaszki ,ptaszęta polne” wyróżnienie

I Mistrzostw Szkoły w Układaniu Puzzli III miejsce

 http://www.sp4.kolobrzeg.pl/index.php?name=News&file=article&sid=523

 

Natalia Szelinger

 

Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca Kwakowo 2007 wyróżnienie

 

IV Patriotyczny Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej o Tematyce Patriotycznej „Odcienie Ojczyzny” 2009 I miejsce

 

IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „NUTKA ” – Szczecin 2010 wyróżnienie

 

VIII Koszaliński Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej, Koszalin 2010  I miejsce

Festiwal Piosenki Ekologicznej i Marynistycznej „Eko-Mix” – „O złotą sztachetkę” – Płoty 2010  I miejsce

http://www.sp4.kolobrzeg.pl/index.php?name=News&file=article&sid=320

 

Festiwal Piosenki „Wiosenne Śpiewanie” – Trzebiatów 2010  wyróżnienie

 

II Konkurs Piosenki „O Bursztynową Nutkę Starosty Kołobrzeskiego” wyróżnienie

http://powiatkolobrzeg.home.pl/1/index.php?option=com_content&task=view&id=2518&Itemid=1

 

Szkoła Podstawowa nr 8

 

PAŁCZAK MICHAŁ

2010

 

TURNIEJ WIEDZY o BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU  DROGOWEGO II miejsce

http://www.sp8kol2.internetdsl.pl/viewpage.php?page_id=12

 

REGIONALNY KONKURS MITOLOGICZNY „W świecie starożytnych Greków i Rzymian”

II miejsce

http://www.sp8kol2.internetdsl.pl/viewpage.php?page_id=12

 

XXXII Ogólnopolski Turniej Mini Kosza dziewcząt i chłopców „Dzień Dziecka 2010” brązowy medal

http://www.kolobrzeg24.pl/Sport/Koszykowka/kotwica-50-druga-w-poznaniu.html

 

2011

 

Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Koszykówce Chłopców do lat 12  złoty medal

http://kiedys.gazetakolobrzeska.pl/archives.php?xnewsaction=fullnews&newsarch=052011&newsid=13

 

MARTA PNIEWSKA

 

2010

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „MEIN HOBBY IST DEUTSCH” zorganizowany przez Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu  II miejsce

http://www.sp8kol2.internetdsl.pl/viewpage.php?page_id=12

 

ANTONIK BARTOSZ

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2010  wyróżnienie

http://www.sp8kol2.internetdsl.pl/viewpage.php?page_id=12

 

CZWARTEK LEKKOATLETYCZNY – KOŁOBRZEG WRZESIEŃ 2010

bieg 60 m- I MIEJSCE

SKOK W DAL- I MIEJSCE

bieg 300 m- III MIEJSCE

http://www.sp8kol2.internetdsl.pl/viewpage.php?page_id=12

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „MULTITEST” wyróżnienie

http://www.sp8kol2.internetdsl.pl/viewpage.php?page_id=12

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „MEIN HOBBY IST DEUTSCH” zorganizowany przez Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu  III miejsce

http://www.sp8kol2.internetdsl.pl/viewpage.php?page_id=12

 

JEDLAK DANIEL

 

TURNIEJ WIEDZY o BEZPIECZEŃSTWIE RUCHU  DROGOWEGO II miejsce

http://www.sp8kol2.internetdsl.pl/viewpage.php?page_id=12

 

 

Gaja Sobocińska

 

 2010

 

II Otwartych Mistrzostw Kołobrzegu w Pływaniu Dzieci

 

25 m z przyborem – dziewczęta 7 lat I miejsce

 

25 m grzbietowym – dziewczęta 7 lat I miejsce

 

http://kiedys.gazetakolobrzeska.pl/archives.php?xnewsaction=fullnews&newsarch=052010&newsid=26

 

 

 

2011

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „JESTEM ARTYSTĄ”  wyróżnienie

 

http://opp.kolobrzeg.pl/plastyczna.html

 

 Ogólnopolskim Mitingu Pływackim Laguna Cup Gryfino 2011 6 miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:53,61(r. ż.) i 11 miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:56,65(r. ż.)

 

http://miasto.kolobrzeg.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=2102:pywacki-sezon-mkp-koobrzeg&catid=76:sport-rekreacja&Itemid=182

 

 

 

Mateusz Jasiński

 

  X cykl Grand Prix Pomorza w szachach na rok 2010 II miejsce

 

http://spgoscino.edupage.org/text9/?subpage=7

 

XI Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Przedszkolaków  II miejsce

 

VI Grand Prix Przedszkolaków w Kołobrzegu. I miejsce

 

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100201/SPORT/278849719

 

 

 

TURNIEJU O PUCHAR STAROSTY WAŁECKIEGO – rocznik 2003 i młodsi  I miejsce z drużyną oraz indywidualne wyróżnienie za najlepszego zawodnika

 

http://www.e-kg.pl/sport-news/5844-akademia-trzecia-w-waczu.html

 

 

 

Grand Prix Arka Medical Spa Szkół Podstawowych i Gimnazjów 6 miejsce

 

http://kiedys.gazetakolobrzeska.pl/archives.php?xnewsaction=fullnews&newsarch=022011&newsid=14

 

 

 

Wojciech Sabała

 

 II edycja Konkursu Piosenki Angielskiej „I can sing” I miejsce

 

http://sp3kg.pl/?p=1544

 

 

 

II West Coast Cup w Brazylijskim jiu – jitsu Dzieci 2 miejsce No Gi

 

http://www.e-kg.pl/sport-news/7070-sukcesy-szczerek-fight-team.html